![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-Pe6cUvBBc1dxtUV0eZ5H1SCo5_PKLf7pErXSvGSY-M_uotMHwgOQ2RKnwnQk3bj8VQCjVx5XrdVzOqzyUtn0Q3ZrHNy336OBByvcUSqSdccigZEKoV3cUsS5JgCbmOdu_7o0hvws9Is/s1600/%CF%83%CF%84%CE%B5%CE%BA%CE%B9%CE%B1+%CE%BD%CE%B5%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%B1%CF%82.jpg)
Ξεκίνησαν οι εγγραφές στα Στέκια Νεολαίας, τα οποία είναι ένας καταξιωμένος θεσμός στο Γαλάτσι από το 1985. «Αγκαλιάζουν» τα παιδιά και τους νέους στις γειτονιές του Γαλατσίου με δραστηριότητες όπως η Μουσική, το Θέατρο, ο Χορός, η Φωτογραφία και οι Εικαστικές Τέχνες, δίνοντας έτσι την ευκαιρία στους νέους –και όχι μόνο- να ανακαλύψουν τα ταλέντα τους, να έρθουν σε επαφή με την Τέχνη και να δημιουργήσουν δεσμούς φιλίας και συντροφικότητας.
Τηλέφωνο για πληροφορίες και εγγραφές 16.00 έως 20.00 καθημερινά.
- 1ο Στέκι νεολαίας ( ΔΡΥΑΔΩΝ 48 ΑΓ.ΕΙΡΗΝΗ 210/2930516) Ζωγραφική, μουσική, κόσμημα, κεραμική, παραδοσιακοί χοροί
- 2ο στέκι νεολαίας ( ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ & ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ, ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ 210-2929888) Ζωγραφική, χαρακτική, αγιογραφία, μουσική , μοντέρνοι χοροί
- O 4ο στέκι νεολαίας ( ΚΟΥΡΤΙΟΥ 11-15 210/2927833) Φωτογραφία, μουσική, ζωγραφική, μοντέρνοι χοροί
0 Σχόλια