![](https://www.galatsi.gov.gr/wp-content/uploads/2020/03/%CE%9A%CE%95%CE%A0-%CE%A4%CE%A1%CE%91%CE%9B%CE%9B%CE%95%CE%A9%CE%9D.jpg)
Ο Δήμος Γαλατσίου σας ενημερώνει ότι σήμερα Τρίτη 10 Μαρτίου, το απόγευμα, θα πραγματοποιηθεί προληπτική απολύμανση στα Κέντρα Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ) Γαλατσίου και γι΄αυτό τον λόγο το ΚΕΠ που βρίσκεται επί της οδού Τράλλεων θα παραμείνει μόνο για σήμερα το απόγευμα κλειστό.
Ο Δήμος μας δρα προληπτικά, με ψυχραιμία και υπευθυνότητα και θα λάβει οποιοδήποτε μέτρο χρειαστεί για την προστασία των συμπολιτών μας πάντα με βάσει τις οδηγίες των αρμόδιων φορέων.
0 Σχόλια